لاغری موضعی با دستگاه ولکینو volcano

لاغری موضعی با دستگاه ولکینو volcano

تقریباً همه دوست دارند قسمت های خاصی از بدن خود را تغییر دهند. شکم و پهلو، ران ها، باسن و بازوها نواحی رایجی هستند که افراد تمایل دارند چربی اضافی بدن را در آنها ذخیره کنند. دستیابی به تغییر از طریق رژیم غذایی و ورزش مستلزم زمان و تلاش است و کسانی را که خواهان یک راه حل سریع هستند در جستجوی راه حلی سریعتر قرار می دهد. در این مقاله می خواهیم نگاه دقیق تری به لاغری موضعی با دستگاه های لاغری بیندازیم؛ پس با ما همراه باشید.

چرا برخی از افراد ممکن است بخواهند لاغری موضعی را تجربه کنند؟

دلایل بی شماری وجود دارد که چرا افراد می خواهند وزن کم کنند، از جمله بهبود سلامت و کاهش خطر بیماری های مزمن مانند بیماری قلبی و دیابت؛ برخی از افراد تمایل دارند به طور یک دست یا یک پارچه چاق می شوند، در حالی که در برخی دیگر، چربی اضافی در برخی نواحی مانند شکم و پهلو و باسن جمع می شود. جنسیت، سن، ژنتیک و سبک زندگی همگی در افزایش وزن و تجمع مناطق سرسخت چربی بدن نقش دارند. به عنوان مثال، زنان درصد بیشتری از چربی بدن نسبت به مردان دارند و بیشتر چربی اضافی آن ها در ران ها و باسن ذخیره می شود، به خصوص در سال های باروری.

با این حال، در دوران پیش از یائسگی و یائسگی، تغییرات هورمونی می تواند باعث شود چربی به ناحیه شکم منتقل شود.

آیا لاغری موضعی امکان پذیر است؟

لاغری موضعی بسیار سخت تر و دشوارتر از لاغری بیش از حد است. زیرا در کاهش وزن بیش از حد، بیمار با استفاده از رژیم های غذایی و ورزش می تواند وزن خود را کاهش دهد. با این حال، لاغری موضعی با هیچ ورزش و رژیم غذایی امکان پذیر نیست، حتی اگر به زمان طولانی و اراده آهنین نیاز داشته باشد. در این صورت افراد به روش های دیگر کاهش وزن روی می آورند. لاغری با دستگاه یکی از این روش هاست که در آن چربی های اضافی بدن در مدت زمان کوتاهی بدون نیاز به هیچ گونه جراحی تهاجمی برداشته می شود. دستگاه ولکینو یکی از این دستگاه های لاغری است که در سریع ترین زمان می تواند چربی های هر ناحیه ای که بخواهید را از بین ببرد.

دستگاه ولکینو با چه مکانیسمی موجب لاغری موضعی می شود؟

دستگاه ولکینو با تکنیک ویبرادیو فوتولوژی (RF) سلول های چربی را در لایه بافت چربی گرم می کند. این بافت همبند چربی بیشتر از سلول های چربی تشکیل شده و انرژی را به شکل لیپید ذخیره می کند. گرمای ساطع شده از دستگاه ولکینو باعث آزاد شدن اسیدهای چرب در سیستم لنفاوی می شود که به عنوان یک فیلتر برای بدن عمل می کند. هنگامی که اسیدهای چرب آزاد می شوند، فشرده و خرد می شوند و در نتیجه بدن لاغرتر می شود.

تکنولوژی ویبرادیو فوتولوژی که در آمریکا ثبت اختراع شده، دستاورد بزرگی در این راه است که از سه گانه ی رادیوفرکانس، میکرو ویبروپرکاشن و دایود ال ای دی های هایبرایت تشکیل شده است و می تواند با برهم کنش آنها به صورت همزمان، بیشترین رضایت مندی را به ارمغان آورد. در فناوری ویبرادیو فوتولوژی، درناژ لنفی و سم زدایی از سلولیت و بافت چربی با میکروویبروپرکاشن و حرکت ماساژور تنها در چند دقیقه به حداکثر می رسد.

در همان حال، انرژی رادیوفرکانس از سری ها و پلیت های چند قطبی به همه ی لایه های بافت از سطح تا عمق وارد می گردد که لیفت پوست، تحریک فیبروبلایست ها و لیپولیز سلول های چربی را در پی دارد. لازم است بدانیم که گنجایش گرمایی بافت هنگامی که تحت تاثیر میکروویبروپرکاشن قرار می گیرد، بسیار افزایش می یابد و فرد می توانــد چندین برابــر حجم گرمایش عادی را بدون درد و احساس سوختگی تحمل نماید. همراه و هم زمان با این تکنولوژی، لیزرهای تعبیه شده در سیـستم، تا چندین هزار میلی وات انرژی فوتـــونیک را به بافت تابانده، همراه با تحریک در سطح سلولی و زیر سلولی، اثربخشی را به اوج می رسانند.

  • فناوری RF را می توان همزمان با دستگاه کویتیشن یا به طور مستقل مورد استفاده قرار داد. دستگاه ولکینو علاوه بر لاغری، تمامی لایه های پوست را در معرض حرارت قرار می دهد و انرژی را به لایه های مختلف پوست می رساند. این فرآیند گرم شدن در طول جلسه درمان باعث انقباض فیبرهای کلاژن در پوست می شود. این انقباض پوست را سفت و بلند می کند و آن را جوان تر نشان می دهد و همچنین سبب افزایش متابولیسم می شود. به دلیل افزایش متابولیسم فیبروبلاست ها، فیبرهای کلاژن و الاستین جدید در زیر سطح پوست تولید می شود که سبب جوانسازی و سفتی پوست می شود

جوانسازی پوست صورت با دستگاه ولکینو

جوانسازی صورت و رفع چیــن و چروک در بدن به واسطه سیستم پرقدرت و قابل تنظیـم میکرو ویبروپرکاشن به همراه ایجاد یک میـدان مغناطیسی پیچیده در بافت هدف به سهولت قابل انجام است. نفوذ هندپیس لاینر دستگاه ولکینو، کم و چگالی موج رادیویی در آن بالاست، در نتیجه بهترین گزینـه برای لیـفت و جوانسازی است. هندپیس لاینر بسیار ارگونومیک بوده و می تواند برای لاغری صورت و غبغب و گونه سازی و یا جوانسـازی ( برای رفـع ترک ها، چین و خطوط دست وصورت) مورد استفاده قرار می گیرد.

در نهایت، درست است که این دستگاه سبب لاغری موضعی می شود اما مهم است بدانید که رعایت رژیم غذایی و افزایش فعالیت فیزیکی در کنار دستگاه لاغری سبب تاثیر گذاری بیشتر می شود و اگر می خواهید لاغری موضعی را در طولانی مدت تجربه کنید، مهم است که بتوانید سبک زندگی خود را تغییر دهید و به سبک زندگی صحیح روی بیاورید.

برای گرفتن وقت مشاوره و استفاده از دستگاه های لاغری می توانید به قسمت دستگاه ها رفته و به طور آنلاین، وقت خود را رزرو کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *