عضله سازی و تناسب اندام با دستگاه اسلیم فیت Slim Fit

عضله سازی و تناسب اندام با دستگاه اسلیم فیت Slim Fit

“تناسب اندام” یک اصطلاح گسترده است که برای هر فرد معنای متفاوتی دارد، اما به طور کلی، به سلامت مطلوب و رفاه کلی شما اشاره دارد. تناسب اندام نه تنها به معنای سلامت جسمانی است، بلکه به معنای سلامت عاطفی و روانی نیز هست. تناسب اندام در واقع همه جنبه های سلامتی شما را شامل می شود. شکل بدن سالم و سطح تناسب اندام هر فرد ناشی از انتخاب های خاص زندگی مانند میزان ورزش فرد، رژیم غذایی و عادات غذایی، ناهنجاری های هورمونی، خانواده و نوع آب و هوای محل زندگی او است. همه این عناصر مختلف می توانند پوست، تجمع چربی و سلولیت فرد را تغییر دهند و به شکل فیزیکی ضعیفی منجر شوند.

تکنولوژی دستگاه اسلیم فیت چگونه کار می کند؟

اسلیم فیت از انرژی فرکانس رادیویی RF برای گرم کردن مناطق انتخابی بافت بدن به منظور ایجاد انقباض عضلانی استفاده می کند. این کار اسلیم فیت باعث لیفت بافت، سفت شدن، تغییر شکل موثر و تشکیل کلاژن جدید در ناحیه برای پوست لیفت، نرم و صاف می شود.

در حال حاضر، اسلیم فیت آخرین تکنولوژی را در تکامل سیستم‌های درمان حرفه‌ ای پوست و بدن دیاترمیک با پروب‌های انقباض نوآورانه تعریف می‌کند. این دستگاه از فناوری انحصاری شش موجی استفاده می کند و یک محلول دیاترمیک مبتنی بر فرکانس رادیویی با چند فرکانس دارد که فاز کنترل شده برای انقباض عضلانی است که پیشرفته، ایمن و موثر است.

اسلیم فیت با روش های مختلف شناسایی طراحی شده است که آن را قادر می سازد بهترین حالت درمانی را انتخاب کند، اثربخشی جلسه درمانی را افزایش دهد و یک اندیکاسیون پاتولوژیک انتخابی را مشخص کند.

امکانات دستگاه اسلیم فیت چیست؟

امکانات این دستگاه فوق العاده باعث می شود تا در هنگام جلسات، درد، سوزش و ناراحتی را حس نکنید. این امکانات شامل موارد زیر می شود:

  • رادیو جت با دمای خنک
  • غیر تهاجمی
  • ماندگاری طولانی
  • درمان کامل صورت و بدن
  • بدون توقف
  • سریع
  • بدون درد
  • بدون عوارض جانبی
  • بدون سوختگی و جراحت
  • بدون محدودیت سنی

اسلیم فیت چگونه باعث عضله سازی می شود؟

تناسب اندام فقط مختص به یک عضو مانند عضله نیست بلکه مربوط به چندین عضو مانند پوست، عضله و ماهیچه است. در حوزه تناسب اندام چندین مدل دستگاه وجود دارد که تمام دستگاه های تناسب اندام به بافت پوست و چربی دسترسی دارند، اما بسیاری از آنها بر روی عضلات کار نمی کنند، در حالیکه بخش مهمی از تناسب اندام به عضله مربوط می شود. دستگاه اسلیم فیت علاوه بر اینکه پوست و چربی را تخت تاثیر قرار می دهد، بر روی عضلات هم اثر می گدارند که این امر موجب می شود پس از جلسات درمانی، شما شلی و افتادگی پوست را تجربه نکنید.

علاوه بر این نکته، عضله سازی با این دستگاه از ترشح لاکتیک اسید به درون عضلات شما جلوگیری می کند می پرسید چگونه؟

در هنگام فعالیت فیزیکی، بدن اسید لاکتیک ترشح می کند که باعث رشد عضله می شود اما به مرور زمان، زمانی که ترشح اسید لاکتیک از حد بگذرد، بدن شما دچار خستگی می شود؛ به همین دلیل است که پس از مدتی در باشگاه احساس خستگی می کنید. اما در طی جلسات درمانی با دستگاه اسلیم فیت شما دیگر این مشکل را نخواهید داشت.

در روش کار با دستگاه اسلیم فیت، علاوه بر انقباض عضلانی، شاهد اثر گرمایشی یا thermal هم هستیم که این امر موجب بالا رفتن گردش خون  و مانع از افزایش اسید لاکتیک در خون می شود. در نتیجه میزان اسید لاکتیک در بدن در حد نرمال باقی می ماند. پس شما با استفاده از این دستگاه، با یک تیر دو نشان می زنید؛ تحریک عضله سازی و افزایش عضلات بدن بدون احساس خستگی!

فرق دستگاه EMS با اسلیم فیت چیست؟

شاید با خود بپرسید که دستگاه EMS هم عضله سازی انجام می دهد پس چرا باید به سراغ دستگاه اسلیم فیت بروم؟

جواب ساده است: در کار با دستگاه های  EMS انقباضات عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که خستگی را در پی دارد؛ این دستگاه ها باعث افزایش کراتین کیناز (creatine kinase ) می شوند؛ کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که درون عضلات یافت می شود و افزایش آن منجر به تخریب عضلانی می شود، در نتیجه در روش استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما در روش کار با اسلیم فیت هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد، چرا که این روش علاوه بر انقباض عضلانی، دارای اثر گرمایشی یا thermal است که باعث افزایش گردش خون می شود که بالا رفتن گردش خون مانع افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک در حد نرمال خواهد بود.

رنگ درمانی ( کرومو تراپی) با دستگاه اسلیم فیت

رنگ درمانی یا کروموتراپی، در واقع روش درمان بیماری ‌ها از طریق استفاده از رنگ است. رنگ درمانی می ‌تواند با تاباندن یک رنگ مناسب در ناحیه‌ای از بدن انجام شود. دستگاه اسلیم فیت هندپیس های ارگونومیکی دارد که می توان هر سری را به دستگاه اسلیم فیت متصل کرد و از ویژگی های تخصصی هر کدام بهره مند شد. این سری ها cool radio jet یا به اختصار CRJ نامیده می شوند. هر سری CRJ ماژولی است که مجهز به یک پنل نوری از LED های پرتوان با رنگ قرمز و طول موج 630 نانومتر می باشد که اثرات درمانی را افزایش می دهد و اجرای کار اسلیم فیت را برای بیمار پسندیده تر و خوشایند تر می نماید.

نور قرمز، اسلیم فیت را تبدیل به یک دستگاه مجهز به رنگ درمانی یا کرومو تراپی کرده است. کرومو تراپی دانش رو به رشد و نویی است و امروزه در امریکا و اروپا مشتاقان فراوانی دارد. با این قابلیت می توانید هر نقطه از بدن که دچار تیرگی شده است را بهبود ببخشید و از شر تیرگی های بدن خود خلاص شوید.

کلام آخر

همانطور که پیش از این نیز بیان شد در روش اسلیم فیت دسترسی به پوست، چربی و عضلات به طور همزمان امکانپذیر است، بنابراین پس از اتمام درمان با اسلیم فیت صرفا شاهد لاغر شدن فرد نیستیم بلکه تناسب اندام همراه با لیفت پوست بدون افتادگی عضلات را شاهد خواهیم بود. علاوه براین، اسلیم فیت یک روش موثر برای لاغری موضعی نیز محسوب می شود و می توانید برای لاغری های موضعی از جمله شکم و پهلو با این دستگاه اقدام کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *