دستگاه ام کر(mCare)، مناسب برای لاغری و فرم دهی بدن

ام کر(mCare)، دستگاهی فوق العاده برای فرم دهی بدن

تناسب اندام و خوش فرم بودن اندام این روزها دغدغه خیلی از خانم ها و آقایان بوده و خواهد بود. رژیم غذایی و ورزش جزو اولین راه هایی است که برای فرم دهی بدن به ذهن ما می رسد ولی این راه ها بسیار زمانبر هستند و شما باید چندین ماه برای خوش فرمی اندام های خود تلاش کنید. این در حالی است که امروزه می توان با استفاده از دستگاه های لاغری و ام کر، طی چندین جلسه به اندام ایده آل خود نزدیک شد و دیگر نیازی به ورزش های طولانی مدت ندارید. در این مقاله می خواهیم طرز کار این دستگاه را با هم بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

دستگاه ام کر چگونه به فرم دهی بدن کمک می کند؟

دستگاه ام کر، یک پروتکل اجرایی برای چربی های مقاوم در برابر ورزش های سنگین و رژیم های غذایی طاقت فرسا دارد که باعث می شود این چربی ها در کمتر از 15 دقیقه آزاد شوند و علاوه بر لاغری و فرم دهی بدن، پوست صاف تر و جوان تری نیز داشته باشید. این دستگاه ها از تکنیک اندرمولوژی استفاده می کنند که با استفاده از این تکنیک، می توان سلولیت های مقاوم به درمان را نیز از بین برد. این دستگاه می تواند در درمان چاقی های موضعی و درناژ لنفاوی و همچنین لیفت و جوان سازی همه اندام ها و حتی صورت نیز موثر باشد.

دستگاه ام کر با استفاده از پالس های مکانیکالی که دارد، می تواند به صورت همزمان در سلول های فیبروبلاست و بافت چربی، کلاژن سازی، لیفت و لاغری را به صورت هماهنگ اجرا کند. رول های مکشی دستگاه ام کر، معمولا به عنوان یک درمان تکمیلی پس از دستگاه های ولکینو، کویتیشن و بقیه دستگاه های لاغری استفاده می شود.

برای گرفتن وقت مشاوره و استفاده از روش لاغری با دستگاه می توانید به قسمت دستگاه ها رفته و به طور آنلاین، وقت خود را رزرو کنید.

دستگاه ام کر چه ویژگی هایی دارد؟

 • امکان انتخاب دقیق قدرت متناسب با محل و نوع بافت چربی و ضخامت آن
 • درمان بدون درد
 • درمان سریع و موثر
 • از بین بردن سلولیت های مقاوم به درمان
 • لیفت و جوان سازی پوست

کابرد های درمانی دستگاه ام کر:

این دستگاه، علاوه بر فرم دهی بدن، کاربرد های درمانی نیز دارد از جمله:

 • درمان سلولیت و کاهش سایز
 • برطرف کردن پوست پرتغالی
 • لیپولیز
 • لیفت صورت
 • لیفت دکلته (غیر از سینه)
 • سم زدایی
 • برطرف کردن درد

درمان سلولیت مقاوم به درمان!

لایه چربی زیر پوستی جایی است که سلولیت رخ می دهد و کمترین جوابگویی را به رژیم غذایی و ورزش دارد. علاوه بردلایل هورمونی، سلولیت می تواند تحت تاثیر دو عامل زیر باشد؛ چربی های ساخته شده در بافت(سلول های چربی زیر پوستی) و آب نگهدارنده ی اطراف آن ها (در پوست و زیر پوست). سطوحی که معمولا سلولیت ها در آن ها یافت می شوند عبارتند از: ران ها، باسن و شکم.

برخلاف باورعموم، سلولیت در بانوانِ با اضافه وزن ، وزن نرمال و لاغر رخ می هد، پس می توان نتیجه گرفت که سلولیت ها مرتبط با چاقی نیستند. معمولا بانوان بیشتر از آقایان دچار سلولیت می شوند، زیرا ساختار چربی بانوان و آقایان به افزایش چربی به یک روش واکنش نشان نمی دهند. سلولیت در 90% بانوان بعد از نوجوانی و به ندرت در آقایان دیده می شود. این فرآیند مداوم خواهد ماند، زیرا سلولیت در پی خود کاهش گردش خون و به تبع آن رکود سوخت و ساز بدن را دارد. در صورتی که فشار های داخلی کپسول های چربی افزایش یابد، این تکه های بسیار زشت سلولیت می توانند دردناک شوند.

چربی و مایع میان بافتی موجود در محفظه های سلول های چربی، دیواره ها را تحت فشار قرار می دهد، گردش خون مویرگی و فرم طبیعی سلول ها نیز آسیب می بینند و از آن جا که این دیواره ها با پوست در تماس هستند در سطح پوست ایجاد کششی به داخل می کنند و همزمان سلول های چربی فشاری به سمت بیرون به پوست اعمال می کنند. در نتیجه ظاهر پوست دچار پستی و بلندی های چاله مانند یا همان “پوست پرتغالی” می شود. به مرور زمان و بدتر شدن شرایط چربی ها و مایع میان بافتی بطور کامل در سپتوم سختی متشکل از بافت همبند فیبروزی زندانی می شوند.

در این شرایط، رول های مکنده دوتایی یا همان دبل کروکاپ به کمک ما می آیند تا با تکنیک اندرمولوژی سلولیت ها را تحریک کرده و آب و چربی های موجود در محفظه سلول های چربی را آزاد کند. پس از این عمل سلولیت ها کوچک تر شده و سطح پوست صاف تر می شود. رول های مکنده از تکنیکی مکانیکی و غیرتهاجمی برای تقویت فعالیت های سلول ها و تحریک پوست استفاده می کند. وکیوم رول ها با ایجاد فشار روی پوست موجب افزایش گردش خون در بافت ها شده (انواع بافت ها شامل: سلولیت، چربی، ادماتوز، فیبروز، چسبندگی ها و التهاب ها) و باعث می شوند پوست صاف تر و سفت تری را تجربه کنیم. رول مکشی در درمان مناطق مختلف پوست قابل استفاده است. همچنین این رول های مکنده در درمان “چربی های مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش” بسیار موثر است. نتایج آن پس از چند جلسه استفاده ظاهر خواهد شد.

همانطور که می بینید، کاربرد های این دستگاه بسیار بیشتر از آنچه که فکر می کنیم است. ما در کلینیک می توانیم با ترکیبی از این دستگاه و دستگاه های RF می توانیم علاوه بر لاغری موضعی، خوش فرمی و نابودی سلولیت ها برای شما به ارمغان بیاوریم. برای اطلاعات بیشتر از دستگاه های لاغری می توانید در قسمت نظرات سوال خود را بپرسید. مشاوران ما در پاسخگویی به شما حاضرند و سوالات شما عزیزان را در اسرع وقت پاسخ می دهند. همچنین می توانید از طریق شماره تلفنی که برای شما درج شده است به صورت تلفنی سوالات خود را بپرسید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *