آنالیز دقیق بدن با دستگاه بیو اسکن QRMA

آنالیز دقیق بدن با دستگاه بیو اسکن QRMA

این سوال که آیا بدن انسان دارای میدان مغناطیسی است اخیرا مورد توجه دانشمندان علوم شناختی و زیستی قرار گرفته است. تحقیقات جدید نشان می دهند که بدن انسان قادر است این میدان را تولید کند و با سایر میدان های الکتریکی دیگر بر روی کره زمین تعامل برقرار کند. بدن انسان بالغ دارای بیش از 70 تریلیون سلول است و در کنار آن باکتری های زیادی هستند که درون روده و قسمت های دیگر بدن زندگی می کنند و به انجام فعالیت های متابولیک کمک می کنند. دانشمندان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که فرآیند های متابولیک باعث ایجاد این میدان می شود و همین امر نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد.

عملکرد روزانه ارگان های مختلف بدن انسان نیز ایجاد امواج الکترومغناطیسی بسیار ضعیف می نماید که میزان این امواج الکترومغناطیسی و میدان های الکترومغناطیسی ناشی از آن برای هر یک از ارگان های داخلی بدن منحصربه فرد است. بنابراین اگر بتوانیم این امواج الکترومغناطیسی را به دقت دریافت و شناسایی کنیم، می توانیم از وضعیت سالمتی هر ارگان آگاه شویم. این ایده پایه و اساس ساخت مدرن ترین و سریع ترین دستگاه تشخیصی در علم پزشکی است و بر این اساس دستگاه های آنالیز تشدید مغناطیسی شکل گرفتند.

آنالایزر مغناطیسی رزونانس کوانتومی QRMA دستگاه خاصی است که تغییرات امواج الکترومغناطیسی بدن شما را اندازه گیری می کند تا سلامت کلی بدن را ردیابی کند. بر اساس نتایج مقادیر کوانتومی متناظر، پزشک و یا متخصص تغذیه عدم تعادل و ضعف‌ های بدن شما را شناسایی می‌ کند تا برنامه درمانی مناسب را طراحی کند. این آنالایزرقادربه تشخیص تغییرات پاتولوژیکی در سلول های بدن و تشخیص و یا پیش بینی بیماری ها می باشد و بدین وسیله با انجام مراقبت های پزشکی و تشخیص زود هنگام نارسایی ها قادر به پیشگیری از طیف وسیعی از بیماری ها خواهید بود.

دستگاه کوانتوم QRMA چگونه کار می کند؟

همانطور که گفتیم، سلول های بدن همواره درپروسه رشد و تکثیرهستند در همین حین چرخش الکترون ها در اتم های هسته و سایر قسمت های سلول باعث ایجاد میدان الکترومغناطیسی درون بدن می شود. این روند باعث تابش امواج الکترومغناطیسی به صورت یکنواخت ازسلول می گردد. امواج الکترومغناطیسی نشان دهنده وضعیت های مختلف سلول از نظرسلامت و کارکرد هستند.

درحیطه پزشکی کوانتومی دلیل اصلی ابتلا به بیماری ها تغییر درچرخش و مدار الکترون ها است که منجر به تغییرات درسطح اتم و تغییرات بیولوژیکی در میکرومولکول ها می شود و به همین ترتیب این چرخش های نا موزون باعث ایجاد تغییرات در سطوح وسیع تر و به تدریج به ارگان ها و اندام های مورد نظر می گردد.

دستگاه کوانتوم QRMA، عدم تعادل و یا ضعف درارگان ها و اندام های بدن و مشخص کردن اینکه کدام یک ازارگان های اصلی بدن در وضعیت ضعف و یا استرس قراردارند را نشان می دهد. از آنجایی که تمامی اندام های بدن به صورت فیزیکی و انرژتیکی به هم متصل می باشند، این سیستم قادر به تشخیص منبع اصلی این عدم تعادل است. دستگاه کوانتوم QRMA، مواد مغذی مورد نیاز از جمله ویتامین ها و مواد معدنی و عدم جذب غذا را نیز نشان می دهد. این دستگاه با نشان دادن هرگونه اشکال در جذب مواد مورد نیاز بدن مرجعی برای متخصصین فراهم می ‌کند تا درمان غذای مناسب و برنامه ‌های هوشمندانه‌ ای برای تغذیه فراهم کنند.

با دستگاه آنالایزرسلامت بدن شما قادر به ارزیابی وضعیت دقیق اندام های داخلی بدن به آسانی و با دردست گرفتن سنسوردر کف دستتان خواهید بود. با دستگاه آنالیزسلامت بدن تست کلیه فاکتورهای آزمایشگاهی بدون انجان آزمایش خون امکان پذیر می باشد.

این دستگاه می تواند تمامی ارگان های بدن را از لحاظ سلامتی بسنجد بدون آن که نیازی به آزمایش خون و ادرار داشته باشید. ارگان های مورد آزمایش در بدن شامل موارد زیر می شود:

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • مغز و اعصاب
 • کلیه و مجاری ادراری
 • اندام های تناسلی
 • دستگاه گوارش
 • استخوان و چگالی مواد معدنی در آن
 • قلب و عروق
 • مغز و عروق
 • پوست
 • چاقی
 • قند
 • چربی خون
 • کیفیت فیزیکی بدن
 • سیستم غدد درون ریز و سیستم ایمنی بدن
 • سنجش مقدار مواد حیاتی
 • سموم و عناصر سنگین
 • میزان کوآنزیم و ویتامین ها

مزایای تشخیص با دستگاه کوانتوم QRMA:

غیرتهاجمی و بدون درد با کاربری ساده و راحت: هر کس قادر است در هر مکان و هر زمانی به راحتی و در کوتاه ترین زمان از این دستگاه استفاده نماید.

سرعت و دقت: شاخص های گوناگون مرتبط با سلامتی بدن فقط در عرض یک دقیقه اندازه گیری شده و در وقت و انرژی صرفه جویی می گردد. همچنین همان طور که اشاره شد بانک اطلاعاتی مرجع در این دستگاه با روش های علمی و آماری دقیق بدست آمده است تا با مقایسه اطلاعات هر فرد با اطلاعات مرجع، خروجی بسیار دقیق و نزدیک به واقعیت حاصل شود.

پیشگیری از ابتلا به بیماری ها: با انجام تست های دوره ای و منظم می توان از تغییرات پاتولوژیکی سلول های بدن آگاه شد و از ابتلا به بیماری های گوناگون پیشگیری نمود.

روش کار با دستگاه کوانتوم QRMA:

شما به مدت یک دقیقه می بایست دستی فلزی این دستگاه را در دست راست خود بگیرید و انگشتان خود را به هم چسبانده و آن را بالا تر از سطح قلب خود نگه دارید. در طول این یک دقیقه نباید حرکت کنید و همچنین نباید حرف بزنید و سعی کنید ریلکسباشید و به صورت عادی نفس بکشید. دقت کنید که حتما کف پای خود را در اتصال با زمین نگه دارید. پس از شروع، دستگاه کوانتوم QRMA اسکن تغییرات کوچک در مقاومت الکتریکی پوست و همچنین تغییرات امواج الکترومغناطیسی بدن را انجام می دهد.

به یاد داشته باشید قبل از شروع کار با دستگاه کوانتوم QRMA حتما وسایل فلزی مرتبط با پوست بدن اعم ازدستبند، انگشتر، گردنبند، گوشواره، کمربند و عینک خود را در بیارید تا اختلالی در دستگاه ایجاد نشود. همچنین گوشی خود را برای یک دقیقه روی حالت هواپیما بگذارید. بهتر است قبل از تست کوانتوم، به میزان کافی آب بنوشید. قبل از انجام تست از خوردن الکل و نوشیدنی های کافئین دار بپرهیزید. اگر ورزشکار هستید، قبل از انجام تمرین و یا دو ساعت بعد از انجام تمرینات ورزشی تست بگیرید.

استفاده از این دستگاه برای کسانی که از ضربان ساز قلبی استفاده می نمایند، مطلقا ممنوع می باشد

برای انجام این تست می توانید از طریق فرم زیر اقدام کرده و یا با شماره ای که در قسمت اصلی سایت درج شده است تماس بگیرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *